מאמרים

גרידה מול הפלה בכדורים

ההחלטה לעבור הפלה יזומה לסיום מוקדם של הריון היא החלטה שאלפי נשים עושות מדי יום בישראל. כדי לבצע את ההליך באופן בטוח, את יכולה לבחור בין שתי שיטות לביצוע הפסקת הריון מוקדמת – הפלה באמצעות כדורים והפלה באמצעות גרידה, והמידע מטה יעזור לך להחליט איזו מהשיטות מתאימה לך יותר, מבחינה גופנית וגם נפשית.

קראו עוד >>

מהם הסיכונים בהפלה?

הפסקת הריון יזומה, בין שהיא נובעת מהחלטה רצונית או מסיבות רפואיות, מאפשרת לנשים ברחבי הארץ לעבור הליך שמבוקר על ידי רופא. אולם, כאשר עוברים הפלה, ישנם סיכונים שחשוב להכיר כדי להיות מוכנים לתוצאות ההליך וההשלכות הגופניות שלו

קראו עוד >>

הפסקת הריון מוקדמת בכדורים

ההחלטה על ביצוע הפלה בשל סיבות רפואיות או כתוצאה משיקולים אישיים היא מעולם לא פשוטה. אולם, ההתפתחות של רפואת נשים וההבנה של מנגנוני ההיריון לעומק אפשרה להפוך את התהליך לפשוט הרבה יותר לעומת העבר. כיום ניתן לבצע הפסקת הריון יזומה לא פולשנית עם כדורים מיוחדים שממזערים את הסיכונים שבהפלה, ואלו הפרטים החשובים שעלייך לדעת לפני נטילת הכדורים.

קראו עוד >>

אמצעי מניעה – מה עליכם לדעת על אמצעי המניעה השונים?

בעשרות השנים האחרונות היו פיתוחים משמעותיים בתחום של אמצעי המניעה, וכיום יש בשוק מספר מוצרים שניתן להשתמש בהם כדי למנוע הריון. כדי לעשות סדר בדברים, הגיע הזמן להכיר את אמצעי המניעה הפופולריים ביותר שיכולים להגן עליכם מהריון לא רצוי וגלו כיצד בדיוק הם עושים זאת.

קראו עוד >>

הפסקת הריון בישראל

ביצוע הפלה הוא הליך רפואי שגרתי שמתבצע מדי יום בישראל, כאשר רופאים מוסמכים מבצעים הפלות יזומות והפלות טבעיות. כדי להתמודד עם ההפלה וכל מה שמשתמע ממנה, חשוב להכיר את התהליך על השלבים השונים שלו, ולגלות כיצד לעבור הפסקת הריון באופן שישמור על בריאותך. אם את שוקלת לבצע הפלה, מכל סיבה שהיא, המידע החיוני הבא יסייע לך בתהליך והוא יענה לך על התשובות לשאלות הנפוצות ביותר על ביצוע הפלה בישראל.

קראו עוד >>

ניתוחים פלסטיים בישראל

ניתוחים פלסטיים קיימים כבר למעלה מ-100 שנה, והם עברו שינויים משמעותיים לאורך העשורים. במהותם, המטרה של ניתוחים מהסוג הזה היא לשנות את צורתם של איברים חיצוניים כדי להעניק להם מראה יותר פרופורציוני ואסתטי, וכיום ניתן לבצע שלל ניתוחים פלסטיים שכוללים הגדלת חזה, הקטנת אף, מתיחת פנים, וניתוחים קוסמטיים אחרים שנשים וגברים כאחד מבצעים. למרות שמדובר בהליכים נפוצים יחסית, ניתוח פלסטי הוא ניתוח תחת הרדמה שדורש מיומנות רבה מצד המנתח, ולכם חשוב שיהיה לכם את כל המידע על ניתוחים פלסטיים לפני שאתם קובעים תור לייעוץ.

קראו עוד >>
הפלה פרטית

הפלה פרטית מיידית

לא מעט נשים זקוקות לליווי וייעוץ בנושא של הפלה פרטית מיידית. אין ספק כי הפסקת היריון נחשבת להליך רפואי לא פשוט מבחינה רגשית ונפשית, ולכן

קראו עוד >>

אסתטיקה וגינלית

צמד המילים "אסתטיקה וגינלית" לא היה נפוץ עד לפני מספר שנים, אך פיתוח של טכנולוגיות חדשניות עבור טיפולים אסתטיים אינטימיים הפכה את התחום לפופולרי במיוחד. באמצעות טיפולי אסתטיקה וגינלית ניתן לתקן אי-סימטריה אסתטית ואנטומית במבנה של הנרתיק והפות, כאשר ישנם מספר טיפולים מתקדמים שמאפשרים לך להשיג את התוצאה שאת שואפת אליה.

קראו עוד >>

כאבים במגע מיני

קרוב לוודאי ששמעתם על וירוס הפפילומה לא מעט בשנים האחרונות, וזה לא פלא עקב העלייה המתמדת בהידבקות בנגיף הזה. למרות זאת, אנשים רבים כלל אינם מודעים לכך שהם נושאים את הנגיף שעלול להיות מסוכן – בייחוד בקרב נשים; אותו וירוס פפילומה מדובר יכול לדגור בגוף במשך תקופה ארוכה לפני שהוא מתבטא במספר תסמינים גופניים, שאחד מהם הוא כאבים בעת מגע מיני. אם את חווה כאבים מהסוג הזה ולא בטוחה למה, ייתכן שהתשובה נעוצה בווירוס הפפילומה, ולכן זה חיוני שיהיה בידייך את המידע הבא:

קראו עוד >>
הפסקת הריון פרטית

הפסקת הריון פרטית

נשים רבות בוחרות לעבור הפסקת הריון פרטית, לאחר שהן מגלות כי הן נכנסו להיריון לא רצוי. בחלק מהמקרים מדובר על נערות, שלא הבינו כי יש

קראו עוד >>
על תהליך החלמה מהפלה

על תהליך ההחלמה מהפלה

נשים רבות בארץ ובעולם בוחרות לעבור הפלה, דבר שכמובן כרוך בלא מעט קשיים ומורכבויות. ההחלטה על הפסקת היריון הינה החלטה קשה ומורכבת, הדורשת לא מעט

קראו עוד >>
עיצוב והקטנת שפתי הפות

עיצוב והקטנת שפתי הפות

בשנים האחרונות, יותר ויותר נשים פונות לטיפולי אסתטיקה וגינאלית לצורך טיפול בבעיות שונות באיברים האינטימיים המתעוררות בין היתר על רקע גיל מעבר, לידות מרובות ופגמים

קראו עוד >>
הריון לא רצוי

הריון לא רצוי

אחוז גדול של הריונות – הם הריונות לא מתוכננים ולא רצויים. השפעתו של הריון כזה יכולה להיות הרסנית. אל תהיי לבד בתוך התהליך ופני אלינו, אנו נשמח לסייע לך!

קראו עוד >>
הפלה יזומה

הפלה יזומה

הפלה יזומה היא הליך רפואי המתבצע בישראל רק לאחר אישור הוועדה להפסקת הריון, בהחלטה מודעת של האישה ההרה. למידע נוסף אודות ההליך וסיבות נפוצות להפלה יזומה היכנסו לקרוא!

קראו עוד >>
דילוג לתוכן